Me kasutame “küpsiseid”, et tagada Sulle turvaline ja lihtne ostukogemus. Jätkates veebilehe sirvimist, annate oma nõusoleku küpsiste kasutamiseks. Rohkem teavet...

ÕLLEMÖÖBEL | AIAMÖÖBEL

Mööbel PLASTIK Mööbel PLASTIK
Mööbel PUIT Mööbel PUIT
Aia- ja terrassimööbel Aia- ja terrassimööbel
Matkamööbel Matkamööbel
Toolikatete ja laudlinade Toolikatete ja laudlinade
Täispuhutav mööbel Täispuhutav mööbel

Kui vaid kodu juures asub hoolitsetud aed ja perel on tavaks saanud üheskoos seal aega veeta, siis ei saa läbi ilma aiamööblita! Aastate jooksul on puidust aiamööblile lisandunud kvaliteetne plastikmööbel, kiiktoolid, korvtoolid, samuti nii looduslikest materjalidest kui ka kunstkiududest valmistatud punutud mööbel. Kui Te vajate aga vastupidavat, hõlpsasti paigaldatavat, lihtsalt transporditavat ja hoitavat puidust või kunstkiududest valmistatud aiamööblit, leiate need meie pakkumistest. Kliendid ostavad meie juurest mööblit ka kasutamiseks näitustel, laatadel, bankettidel või väljasõitudel loodusesse, samuti aiavarikatuste sisustamiseks ja isegi kaasavõtmiseks kalapüügile.

Kohaletoimetamine 1-3 päeva jooksul.

Averto mööblit on mugav transportida, kiiresti ja lihtsalt paigaldada, need on saadaval erinevates suurustes ja võtavad vähe ruumi. Aiamööbel on valmistatud kõrgekvaliteetsest plastikust või puidust, vastupidava metallraamiga, seetõttu saate neid turvaliselt kasutada palju aastaid!